Bemutatkozunk

admin/ September 11, 2016/ bemutatkozás/ 0 comments

Az Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola 2007-ben kezdte meg működését többcélú intézmény keretében, közös igazgatású közoktatási intézményként. Az intézmény székhelye Kisvárda, tevékenysége kiterjed Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye területére (Nyíregyháza, Mezőladány, Tornyospálca, Tuzsér, Demecser, Nyírbogdány, Győrtelek, Pátroha, Kántorjánosi).

Célunk az, hogy iskolánkban a kiváló, igényes, színvonalas szakmai munka úgy valósuljon meg, hogy felelősségteljes tevékenységünket nyugodt, zavartalan légkörben, együttműködő, támogató környezetben végezhessük. Olyan szakmailag jól felkészült, magasan képzett sokoldalú pedagógusokkal, akik munkájukat lelkiismeretesen, örömmel, szeretetteljesen végzik és tudnak a gyermekekkel személyiségük tiszteletben tartásával humánusan, személyre szabottan foglalkozni. Iskolánk értékrendje egységes minőségi követelményrendszeren, az emberi, a szellemi és tárgyi értékek következetes megőrzésén alapul.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*